ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
اعزام دانشجو به خارج از كشور  مهاجر ت مهاجر ت .

مهاجر ت

اعزام دانشجو به خارج از كشور

شرايط تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان

 

آموزش رايگان در آلمان وجود دارد و همچنين فرد براي ورود به دانشگاه فني پيشرفته بايد صلاحيت لازم را داشته باشد. دانشجويان بين المللي بايد براي تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان در مقطع كارشناسي ارشد در يك رشته خاص بايد مدرك كارشناسي مشابه آن رشته را داشته باشند. در كالج هاي فني رشته *هاي تخصصي فني براي كار در صنايع مختلف آموزش داده مي شوند.

 

تحصيل در آلمان در هرسني شرايط خاص و منحصر به فردي دارد كه برخي افراد به اين مسائل نا آگاه هستند. دبيرستانهاي كشور آلمان  از كيفيت آموزشي بسيار خوبي برخوردار هستند و از اين رو دانش آموزان زيادي با مراجعه به وكلاي مهاجرت و دفاتر مهاجرتي تقاضاي اخذ پذيرش از مدارس آلمان را دارند.  تحصيل در آلمان در مقطع دبيرستان و مقاطع پيش از دانشگاه امري دشوار است و يكي از دلايل اين مسئله اين است كه دبيرستانهاي آلمان به افراد در سنين دبيرستان به راحتي پذيرش نمي دهد و گاهأ دانش آموزان جهت اخذ پذيرش از دبيرستانهاي آلمان متحمل هزينه و سختي زيادي خواهد شد.

 

نكته قابل توجه اين است كه تدريس در دبيرستانهاي كشور آلمان به زبان آلماني انجام مي شود و يكي از شروط پذيرش از مدارس آلماندانش زبان آلماني دانش آموز و متقاضي است كه اين موضوع يكي از مصائب و مشكلاتي است كه دانش آموزان در اخذ پذيرش از مدارس آلمان با آن مواجه مي شوند. اخذ پذيرش از دبيرستانهاي آلمان به منزله شانس بالاي اخذ ويزاي تحصيلي المان نيست و به علت مصائب و ريسك بسيار بالاي اخذ ويزاي تحصيلي آلمان در مقطع دبيرستان توصيه مي شود دانش آموزان در سنين دبيرستان كشورهايي  همچون انگلستان و آمريكا را برگزينند و از سيستم بسيار با كيفيت آموزشي اين كشورهاي بهرهمند شوند.

 

 

 

اخذ ويزاي تحصيلي از اكثر كشورهاي اروپايي امري حقوقي و حائز اهميت است و لازم است در اين امر دقت بيش از پيش داشته باشد.  گاهأ دانشجويان مستعد و نخبه با پذيرش تحصيلي از دانشگاههاي معتبر آلمان و كشورهاي ديگر اروپايي به علت عدم توجه كافي به رعايت قوانين در پروسه اخذ ويزا و عدم توجه به دانش وكلاي مجرب در حوزه حقوق بين الملل به مسئله رد ويزاي تحصيلي برخود نموده اند و از اين رو به علت سابقه رد ويزا از سفارت يكي از كشورهاي اروپايي شانس بسيار پاييني در اخذ ويزاي تحصيلي دفعات بعدي خواهند داشت.

 

درصد بسيار زيادي از متقاضيان تحصيل در آلمان دانشجوياني هستند كه قصد تحصيل در مقطع كارشناسي در آلمان را دارند و به دليل  امكانات و شرايط منحصر به فرد و قابل توجه دانشگاههاي آلمان قصد تحصيل در دانشگاههاي اين كشور را دارند. همانطور كه مي دانيد كشور آلمان به دليل پيشرفت هاي صنعتي و فني قطب صنعتي اروپا شناخته مي شود و از اين رو دانشگاههاي آلمان در زمينه رشته هاي فني و مهندصي تخصص بسيار بالايي دارند و بر نامه بسيار ويژه اي براي دانشجويان فارغ التحصيل در رشته هاي فني و مهندسي در آلمان در نظر گرفته مي شود. اكثريت قريب به اتفاق دانشجويان در رشته هاي فني و مهندسي در آلمان جذب بازار كاري و صنعت پيشرفته آلمان مي شوند فلذا دانشجويان پس از فارغ التحصيلي امكان اخذ اقامت كاري آلمان را خواهند داشت.

 

 

 

در خصوص تحصيل در آلمان و شرايط اعزام دانشجو به آلمان توصيه مي گردد اگر شما عزيزان به دنبال كسب اطلاعات در خصوص تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان مي باشيد و  مي خواهيد تحصيل در آلمان داشته باشيد براي  طي اين پروسه حتمأ از مشاورين مجرب و متخصصمؤسسه حقوقي  ملك پور  همكار موسسه مشاوره اي ام آيي اي اتريش  و دفتر مركزي آن در وين اتريش به صورت مستقيم تماس حاصل نموده  ويا تمامي دفاتر همكار اين موسسه در سراسر ايران   در خصوص شرايط اخذ ويزاي تحصيلي آلمان و قوانين و راههاي اخذ پذيرش تحصيلي از دانشگاههاي آلمان و جلوگيري از بروز خطرات و ضررهاي مالي و معنوي در امر تحصيل در آلمان و شرايط اعزام دانشجو به آلمان مشاوره رايگان  دريافت نماييد .

 

يكي از شروط لازم براي تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان و همچنين  پذيرش از دانشگاههاي آلمان در مقطع ليسانس داشتن مدرك زبان آلماني در سطح B1 يا B2 است. در واقع دانشجويان جهت درخواست پذيرش در مقطع ليسانس مي بايست مدرك زبان آلماني خود ره همراه مدارك تحصيلي ترجمه شده خود به بخش پذيرش دانشگاه ارائه دهند و بدون ارائه مدرك زبان آلماني امكان اخذ پذيرش تحصيلي در مقطع ليسانس در دانشگاههاي دولتي آلمان وجود ندارد.

 

در واقع تحصيل در مقطع ليسانس در دانشگاههاي دولتي آلمان به زبان آلماني مي باشد و كشور آلمان همانند بسياري از كشورهاي ديگر  اروپا مدرك زبان رسمي كشور خود را جهت تحصيل در مقطع كارشناسي در خواست مي كند. در برخي موارد دانشجويان جهت درخواستپذيرش از دانشگاههاي آلمان در مقطع ليسانس مي بايست واحد هاي درسي گذرانده شده در دانشگاههاي ايران به خصوص دانشگاههاي  دولتي ايران حتي در صورت قبولي در كنكور سراسري به همراه ساير مدارك ترجمه شده خود مي جمله رزومه و مدارك دبيرستان خود به بخش پذيرش دانشگاه ارائه دهند.

 

در خصوص تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان مي توان گفت كه بر خلاف مقطع ليسانس تحصيل در آلمان در مقطع فوق ليسانس به زبان  انگليسي نيز امكانپذير خواهد بود و اگر دانشجويان مدرك زبان آلماني در دست ندارند امكان اخذ پذيرش در مقطع قوق ليسانس به همراه مدرك زبان انگليسي در سطح آيلتس ۵/۶ به بالا وجود دارد. در واقع دانشجويان متقاضي تحصيل در آلمان جهت اخذ پذيرش در  مقطع فوق ليسانس يكي از دو مدرك زبان آلماني و يا مدرك زبان انگليسي را مي بايست داشته باشند و جهت اخذ پذيرش به دانشگاه ارائه دهند. در صورتيكه متقاضي قصد اخذ پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد به مدرك زبان آلماني را دارد مي بايست مدرك زبان آلماني با نمره B1 و يا B2 را به دانشگاه ارائه دهد.

 

مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي دانشجويي آلمان به طور كلي خدمت شما عرض مي شود. دانشجويان متقاضي مي بايست علاوه بر ارسال رزومه و اسكن پاسپورت خود با اعتبار حداقل ۶۶ ماه، ترجمه اصل مدارك تحصيلي خود را از سال اول دبيرستان به همراه ريز نمرات آنها به بخش پذيرش دانشگاه ارسال نمايند. توصيه نامه و انگيزه نامه يا به اصطلاع SOP نيز جزء مدارك لازم جهت اخذ پذيرش از دانشگاههاي آلمان است. همانطور كه پيش تر نيز عرض شد در صورت نياز دانشجو مي بايست مدرك زبان انگليسي و يا مدرك زبان  آلماني را به دانشگاه ارسال نمايد.

 

تحصيل در آلمان در مقطع دكترا به علت كيفيت بسيار بالاي آموزشي در دانشگاههاي آلمان تقاضاي بسيار زيادي دارد فلذا دانشگاههاي المان دانشجويان مستعد و مشتاق به تحصيل را در اين مقطع پذيرش خواهد نمود. در واقع دانشجويان متقاضي تحصيل در آلمان در مقطع دكترا مي بايست رزومه درخشاني در زمينه هاي تحقيقاتي و همچنين معدل بالاي ۱۶ يا ۱۷۷ داشته باشند. يكي از مراحل بسيار مهم پذيرش در مقطع دكترا از دانشگاههاي آلمان مكاتبه و مصاحبه با يك استاد راهنما در دانشگاه مقصد است. دانشجويان در مقطع دكترا در دانشگاههاي آلمان به زبان انگليسي در اكثر دانشگاههاي آلمان تحصيل خواهند نمود و در اكثر مواقع حقوق و مزايا دريافت خواهند نمود.

 

در انتهاي بحث شرايط اعزام دانشجو به آلمان مي توان بيان نمود كه اگر شما عزيزان به دنبال كسب اطلاعات دقيق و به روز در خصوص شرايط اعزام دانشجو به آلمان و شرايط تحصيل رايگان در آلمان مي توانيد جهت كسب اطلاعات كامل و دقيق در رابطه با اخذ پذيرش از دانشگاههاي آلمان و تحصيل در آلمان همچنين بررسي شرايط علمي خود جهت تحصيل در آلمان مي توانيد با كارشناسان مؤسسه حقوقي ملك پور همكار موسسه مشاوره اي ام آي اي اتريش در وين و يا دفاتر همكار ما در ايران در رابطه تحصيل و اعزام دانشجو به آلمان و شرايط اقامت پس از تحصيل در آلمان با صحبت نموده و به صورت تخصصي مشاوره رايگان دريافت نماييد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۷:۱۵ توسط:عمادقاسمي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :